העלמת עיגולים שחורים מתחת לעיניים

העיניים שלנו אומרות עלינו הכל, אומרים שהעיניים הם ראי הנפש שמעבירות לנו רגשות ותחושות. העיגולים השחורים שנוצרים מתחת לעיניים משפיעים על נראות הפנים ומקנים מראה מבוגר ועייף.

סיבות להיווצרות הכהויות מתחת לעיניים

רקמת העור מסביב לעין היא דקה ועדינה, מה שהופך אותה לפגיעה ורגישה יותר משאר אזורי הפנים. טיפול שגוי באזור, אי שימוש בתכשירים ייעודיים והזנחת העור עלולים לגרום להיווצרות העיגולים השחורים.

ישנן סיבות נוספות שגורמות להיווצרות העיגולים השחורים אשר לא ניתנות כמעט לשליטה למשל, גנטיקה, הורמונים, פגיעה רקמתית של רקמת השומן הנפגעת לא רק מחמת הגיל אלא גם משינויים ופגיעה במטבוליזם, תזונה לקויה, חוסר שינה, פיגמנטציה מגורמים סביבתיים כמו חשיפה לשמש, אלרגיה כרונית וזקנה.

תופעת השקיות השחורות והעיגולים סביב העיניים הינה תופעה אשר עלולה להופיע גם בגיל צעיר ביותר ושכיחותה רק הולכת וגוברת בחלוף השנים.

הפתרון היעיל ביותר- טיפול העלמת עיגולים שחורים

העלמת קמטים

לטשטש את הקיים – אופן ביצוע הטיפול

טיפול העלמת עיגולים שחורים מתבצע במגוון שיטות חדשניות ומתקדמות המסייעות בקבלת מראה צעיר, שמח וקורן בסיום הטיפול. העלמת עיגולים שחורים סביב העיניים מתבצעת באמצעות חומרים פעילים המבהירים את העור ומטשטשים כהויות בלתי רציונאליות. טכניקת המילוי מתרחשת באמצעות מחט עדינה הממלאת את השקעים ומטשטשת את האזור הבעייתי בצורה מקצועית באמצעות חומרים איכותיים. הפופולארי והמוכר בהם הוא החומצה ההיאלורונית.

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי הנמצא ברקמות העור שלנו ולכן כשהחומר מוזרק במהלך טיפול העלמת עיגולים שחורים סביב העיניים, הגוף סופג את החומר בצורה טבעית ללא חשש מאלרגיות. לאחר כשלוש שנים מרגע ביצוע הטיפול, החומצה מתמוססת באופן טבעי מהגוף.

שיטת הזרקה מקצועית בשילוב חומרים איכותיים, ימלאו ויטשטשו את השקעים מתחת לעיניים ללא כאב. חשוב לבצע את טיפול העלמת העיגולים השחורים בצורה עדינה ויסודית, שכן האזור סביב העיניים עדין ופגיע. כמובן, שאת הטיפול יש לעשות רק אצל רופא מוסמך ומומחה לרפואה אסתטית.

תוצאות טיפול העלמת עיגולים שחורים סביב העיניים

טשטוש והעלמת עיגולים שחורים יעניק לך מראה צעיר, ערני, בריא וישיב את החיוניות לעור פנייך. הרעננות הנוצרת כתוצאה מהטיפול מעלימה את המראה העייף ומעניקה זוהר למראה הפנים.  התוצאות של הטיפול נראות לעין באופן כמעט מיידי מרגע ההזרקה ובניגוד לאזורי הזרקות אחרים, התוצאה של טיפול העלמת עיגולים שחורים נשארת לאורך זמן ומחזיקה עד 3 שנים. עלות הטיפול משתנה בהתאם לצרכי הלקוחה לאחר התאמה אישית וקביעת כמות וסוג חומר המילוי.

צפו בטיפול העלמת עיגולים שחורים מתחת לעיניים:


למי מתאים הטיפול?

טיפול העלמת עיגולים שחורים מתאים לכל אחד ובכל גיל. מכיוון שאחת הסיבות היא גנטיקה, עיגולים שחורים עלולים להיווצר כבר מגיל 20 ולכן יש נשים צעירות רבות המבצעות טיפול העלמת עיגולים שחורים על מנת לקבל מראה טבעי, רענן וזוהר.

קבוצת גיל נוספת הן נשים בגילאי 45 ומעלה הסובלות ממראה עייף כתוצאה מהתבגרות העור או סיבות רפואיות כמו למשל פיגמנטציה או אלרגיה כרונית. נשים אלו מחפשות פתרון יעיל שיעניק להן מראה צעיר לאורך זמן ולכן בוחרות לבצע את טיפול העלמת העיגולים השחורים שיחזיר להן את צעירותן במהירות וביעילות.

ד"ר אניטה מנסו מומחית לטיפולי פנים רפואיים וטיפולי העלמת עיגולים שחורים וכהויות סביב העיניים בשיטות חדשניות ויעילות לטווח הארוך. הטיפולים נעשים ע"י רופאים מומחים ומנוסים בתחום הרפואה האסתטית.

לפגישת ייעוץ חייגו-> 077-5040127 / 054-5922227