כאשר מדברים על מחלות כלי דם, מדברים על תופעה הקיימת אצל מבוגרים וצעירים כאחד. התופעה בלתי נשכחת והיא באה לידי ביטוי בורידים בולטים ברגלים, דליות וכל מה שביניהם. התופעות חוזרות ונשנות והן בולטות לרוב באיברי הגוף  התחתון. למעשה הופעת הבעיה בירכיים וברגליים הינה תופעה בלתי ניתנת למעצור אלא אם מבצעים את הטיפול הראוי.
חשוב לציין כי נימים אלו יכולים להופיע גם בפנים, בחזה ואפילו בגב. עמידה ממושכת? הריון? עמידת הדם במקום ואי זרימת האיברים האחרים, גומרת לנימים להחמיר ולצור מצב שאינו אסתטי.

בזמן טיפולי הסקלרותרפיה ומספר שבועות שלאחר השלמת הטיפולים יש להימנע מחשיפה לשמש שעלולה לגרום לפיגמנטציה. תופעות הלוואי שעלולות לצוץ בטיפול העלמת נימים בשיטת סקלרותרפיה יכללו אדמומיות ונפיחות, שעוברות לאחר מספר שעות ושטפי דם קטנים, שיעלמו תוך שבוע עד שבועיים לאחר הטיפול.

להעלים את הנימים- על שיטות והישגים

יש לא מעט שיטות להעלמת ורידים או נימים. שיטה אחת מדברת על הזרקת תמיסה אשר מעלימה את הנימים, שיטת זו מחדירה מחט דקיקה אשר מכילה תמיסה ייחודית המועברת ישירות אל כלי הדם וגורמת לכלי הדם להתנפח. מכאן שנוצרת צלקת שנעלמת בסופו של דבר. למעשה, המטרה היא להעלים נימים עם רצון לשפר עד כמה שניתן את המראה והתחושה האסתטית. הטיפול מתרחש באמצעות טיפולי לייזר או שיטת הסקלר שעליה דיברנו והיא עוסקת בהזרקת תמיסה ישירות אל כלי הדם.

מידע כללי באשר לשיטות

שיטת הלייזר פועלת באמצעות קרני לייזר אשר נוגעים בכלי הדם והורגים אותם. הגוף מעלים את הפגמים להבדיל משיטת הסקלר שבה החומר מוזרק ומנפח את כל הדם ומאחד אותם יחד. אם תשאלו באשר להליך של החלמה, תקבלו תשובה של מספר ימים ועד מספר שבועות. הכול בהתאם למטבוליזם של הגוף בפועל והסתגלותו להליך.

היכן הכי קל להעלים את הנימים?

כאמור, אם תרצו לבצע טיפול של העלמת נימים בפנים, תגלו כי שם האזור הוא  הכי קל לטיפול ביחס לכל השאר. בפעם  אחת, יהיה ניתן לטפל בבעיה בעוד ברגלים תוכלו לקבל תוצאה דומה אם כי לא במאה האחוז. הכול תלוי בהסתגלות הגוף לטיפול בפועל. בסיכום דבר, ראוי כי תבחרו מרפאה ראויה, מוניטין בעל שם והמלצות אשר תסייענה לכם לבחור את המטפלים
הטובים ביותר. חשוב לציין, יש לזכור לאורך כל הדרך לאתר עלויות שוות לכל כיס ומכאן, תבוא הצלחתכם בטיפול.