מילוי והעלמת קמטים

טיפולי מילוי והעלמת הקמטים הנם טיפולים קלים וקצרים אשר מקנים לך מראה צעיר ורענן על ידי טיפול משולב באמצעות בוטוקס / דיספורט / רדיאס / חומצה היאלרונית.

במהלך הטיפול מזריקים כמויות קטנות של החומרים הנבחרים לטיפול כגון בוטוקס,דיספורט או רדיאס המאפשרים הרפיית שרירי הפנים וקמטי הבעה במצח בצידי הפה והעניים, ומביאים למראה חלק של העור באזורים אלה. טיפול נוסף ניתן לבצע באזורים בין הגבות, קמטי החיוך המופיעים בצידי הפה ובזויות העין וכמו כן את קמטי המצח הרוחביים.

בנוסף, אנו עושים שימוש בחומצאה הילארונית המשמשת חומר מילוי באזורים בהם אנו רוצים להשיג מראה מלא ורענן או ממש לפסל אזורים בפנים, לדוגמא: מילוי שקיות באזור העיניים, מילוי אזור הלחיים והסנטר.

 

דוגמאות מספר הטיפולים שלנו

מילוי והעלמת קמטים

על בוטוקס ועל דיכאון

האם בוטוקס אכן יכול למנוע או למזער דיכאון? בניסוי שנערך בשוויץ עולה כי חלק מהמטופלים קיבלו זריקות באזור המצח באמצעות בוטוקס ואילו החלק השני קיבל הזרקות של תמיסות מלח באותה הכמות.
תסמיני הדיכאון ירדו אצל מזריקי הבוטוקס ביחס למזריקי חומצת המלח בכמעט 50 אחוז ביחס לשמונה אחוז של ירידה בדיכאון
אצל אנשים אשר בחרו להזריק חומצת מי מלח. להלן יתרון אחד מיני כמה יתרונות אותם נזכיר במאמר שלפניכם.

על הצערת עור הפנים ועל בוטוקס

יש כמה אנשים שיחיו בשלום עם מה שיש להם בעוד הם נרתעים לערב גוף חיצוני אשר יעניק להם את ערך המוסף. האומנם? האם שווה לנסות או לחשוב קצת אחרת?
הצערת המראה באמצעות הליכים קוסמטיים הקשורים בבוטוקס הפכו שכיחים בקרב לא מעט אנשים. בעוד הטיפולים הפולשניים פחות ופחות נדרשים, באים טיפולים כמו הזרקות
וחומרי מילוי כבוטוקס ומספקים את כל התשובות תחת קורת גג אחת. עולם היופי הפך נגיש לכל דורש בעוד כל שניתן לעשות הוא לשלם את הסכום הנדרש ולפתוח בעתיד אחר