אדריכלות שפתיים – מילוי ועיצוב השפתיים

lips

שפתיים מלאות ומעוצבות שתמיד חלמת עליהן

שפתיים מלאות, חושניות וחטובות הן חלומה של כל אישה שכן בשפתיים יש ריכוז גבוה של עצבים והן מרכז ההבעה של הפנים. מחקרים רבים מוכיחים כי המבט הראשון של אדם הנמצא מולנו מתרכז בשפתיים בין אם מודע לכך או לא, הסיבה לכך היא הצורה הבולטת של השפתיים המשדרות אטרקטיביות, הבעה ובטחון.

מילוי ועיצוב שפתיים הפך לטיפול האסתטי הפופולארי ביותר בשנים האחרונות. נשים רבות המעוניינות לשפר את מראה השפתיים שלהן, בין אם הן דקות, לא סימטריות או שאיבדו את צורתן עם הגיל, פונות לביצוע טיפול מילוי ועיצוב שפתיים למראה שפתיים בשרני ואסתטי.

על מילוי ועיצוב

בכדי ליצור מראה שפתיים חושני ומלא, נדרשת פעולה של עיצוב שפתיים המעניקה קו ומסגרת סימטרית לשפתיים באמצעות הזרקות של חומרים ובפרט חומצה היאלורנית או סיליקון. הזרקת החומרים עושה פעולה של טשטוש טבעי בקמטוטי השפתיים. כתוצאה מהפעולה, ההזרקה מעבה את השפה העליונה וכך נוצר מראה חושני ואסתטי. ניתן לחזור על הפעולה גם בשפה התחתונה אם הדבר תואם לצרכי הלקוחה.  

טיפול מילוי ועיצוב שפתיים

הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית או סיליקון לשפה.

משך טיפול המילוי ועיצוב השפתיים אורך מספר דקות בלבד, ובמהלכו מוזרק חומר מילוי לשפתיים במחט עדינה. חומצה היאלורונית בינה חומר הזרקה זמני ויעיל המחזיק מעמד עד שנתיים מרגע ההזרקה. לאחר מכך נדרש טיפול משלים שיחזיר את מראה השפתיים הרצוי. בנוסף למילוי ועיצוב השפתיים גם מרקם השפתיים משתנה, הן הופכות ליותר לחות חלקות ופחות יבשות.

מטרת טיפול מילוי ועיצוב שפתיים היא יצירת יחס טבעי ופרופורציונלי בין השפתיים לפנים. המילוי אינו תהליך מסובך ואפילו פשוט, אך עם זאת דורש מקצוענות וידע בתחום הרפואה האסתטית.  טיפול בחומרים איכותיים מביא לתוצאות טבעיות אסתטיות שלא נראה כי בוצע עליהן טיפול כלשהו. חשוב לציין כי התוצאות הסופיות של טיפול מילוי ועיצוב שפתיים נראות לאחר כשבוע מביצוע ההזרקה לאחר שהנפיחות יורדת לחלוטין.

הזרקת החומצה ההיאלורונית בקליניקה מתבצעת בשיטת טיפול ייחודית וחדשנית המתאימה באופן אינדיבידואלי ובהתאמה אישית לכל לקוחה לאחר פגישת ייעוץ ואבחון השפתיים.

 

צפו בהסבר על עיבוי שפתיים:

על חומרים קבועים וחומרים זמניים

חומצה היאלורונית – חומר טבעי הנמצא ברקמות העור שלנו ולכן כשהחומר מוזרק לשפתיים הן סופגות את החומר בצורה טבעית ללא חשש מאלרגיה. החומצה נשארת באופן זמני (עד שנתיים) מרגע ביצוע טיפול למילוי ועיצוב שפתיים וחוזרת לצורתה הרגילה, לאחר שהחומר מתמוסס. בעזרת החומצה ההיאלורונית השפתיים מקבלות את הנפח והצורה הרצויים. מילוי ועיצוב שפתיים בשיטה זו הוא הנפוץ ביותר מבין שאר הטיפולים.

סיליקון- שיטה נוספת למילוי ועיצוב שפתיים היא באמצעות הזרקת חומר הסיליקון. הסיליקון הוא חומר קבוע שנשאר לצמיתות בתוך השפתיים אך יש לקחת בחשבון כי הוא אינו חומר טבעי כמו החומצה ולכן יש להיערך לסיבוכים אפשריים שעלולים להתעורר כתוצאה מההזרקה. יש לציין כי חומר הסיליקון מאושר ע"י משרד הבריאות וכי הבעיה אינה באיכות חומר עצמו אלא בצורה שבה הוא יתקבל בגוף. מילוי ועיצוב שפתיים באמצעות סיליקון מתבצע תוך הזרקת טיפות קטנות של הסיליקון היוצר צמיחת קולגן במראה שמספק עיבוי. סיליקון מוזרק במנות קטנות ומאידך אי אפשר לנבא מה יתרחש אלא הזרקה בהפוגות של חודש ימים מטיפול לטיפול עד לצמיחת קולגן. חשוב לבצע את הטיפול אצל רופא מנוסה ומקצועי שיידע להזריק את החומר במינונים קטנים והפרשי זמנים רצויים על מנת לספק תוצאות לטווח הארוך בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

ד"ר אניטה מנסו מומחית להזרקות שפתיים במגוון שיטות חדשניות. הטיפולים נעשים ע"י רופאים מומחים ומנוסים בתחום הרפואה האסתטית.

לפגישת ייעוץ חייגו-> 077-5040127 / 054-5922227