מתיחת פנים ללא ניתוח בעזרת חוטים

עם התפתחות הרפואה האסתטית, והעלייה בדרישה לטיפולי אנטי אייג'ינג, נוספו לרשימה מספר הליכים המאפשרים מתיחת פנים בעזרת חוטים ללא ניתוח.

כל אחת מאיתנו חולמת על מעיין נעורים סודי שישמור על המראה הצעיר שלה לנצח. נשים רבות חוות את ההרגשה הטבעית אך המתסכלת של תהליך ההזדקנות הבלתי נמנע והן מוכנות לעשות כמעט הכל כדי לשמור על המראה הצעיר, הרזה והיפה. בגיל מסוים בו הקמטים מסגירים את הגיל האמיתי, נשים רבות מרגישות תחושת חוסר ביטחון במראה החיצוני שלהן. לאור הסיבות לעיל, הדרישה לטיפולי יופי שונים עולה וטיפולי האנטי אייג'ינג צוברים תאוצה. אחד הטיפולים החדשניים והמסקרנים ביותר הוא מתיחת פנים בעזרת חוטים ללא ניתוח.

טיפול חוטי בשיטת SOFT FACE LIFTING מציע פתרון מהפכני ללא ניתוח וללא כאבים. בעזרת חוטים דקיקים ומתמוססים, העשויים מפולי פרופילן, נעשית הרמה ומתיחת הרקמות הרכות של עור הפנים. החוטים מוכנסים על ידי  מחט עדינה מתחת לשכבת הדרמיס של העור, אוחזים ברקמת העור, מותחים ומקבעים אותה מחדש. מספר החוטים הדרושים משתנה מאזור לאזור, בדרך-כלל נזקקים ל- 3-2 חוטים לאזור. חוטי פולידיוקסנון בשימוש באסתטיקה משנות שמונים ,מתמוססים כעבור 180-240 יום ,אפקט מתיחה נשמר שנתיים שלוש,הדבר תלוי בגיל המטופל והאיבר המטופל. טיפול כרוך בהרדמה מקומית בלבד, ללא צורך בחבישה, ללא צלקות או כאבים. לאחר כשעה ניתן לראות את התוצאות הנהדרות הנראות בפניך. חוטי פרופלין מתאימים להפחתת קמטים באזור הגבות והעיניים, להרמת גבות, הרמת עצמות לחיים, למתיחת צוואר וליצירת קו לסת משורטט חד וברור.

השימוש בחוטים כתהליך הבא למתוח את הפנים איננו מתאים לכל מי שמעוניין במתיחת פניו. מדובר בהליך קל ופשוט בו מוחדרים חוטים אל מתחת לעור הפנים ומותחים אותו. טכניקה זו מצטרפת לשיטות נוספות שאינן מצריכות אשפוז והחלמה קשה כדוגמת הזרקת חומרי מילוי. ההליך אינו מהווה תחליף לטכניקות הניתוחיות הרגילות, אלא ככלי נוסף בחלק מן המקרים. העברת החוטים היא פעולה חודרנית ומתבצעת בהליך מרפאתי קצר.
היא אינה דומה כלל להליך הניתוחי המתבצע בחדר ניתוח, תחת הרדמה למשך מספר שעות תוך אשפוז והחלמה.

מתיחת פנים בעזרת חוטים

טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים בשיטת SOFT FACE LIFTING או בשמו המוכר- טיפול מזו חוטים, מציע פתרון מהפכני ויעיל להצערת העור ללא ניתוח וללא כאבים. אי הנעימות היחידה שעלולה להיווצר כתוצאה מההליך הם שטפי דם מקומיים שמחלימים תוך ימים בודדים.

מתיחת פנים בעזרת חוטים כרוכה בהרדמה מקומית בלבד, ללא צורך בחבישה, ללא צלקות או כאבים. הטיפול קל, מהיר ומניב תוצאות מידיות הנראות לעין כשעה לאחר ביצוע טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים.

סוגי חוטים והליך הטיפול

בעזרת חוטים דקיקים ומתמוססים, העשויים מפוליפרופילן, נעשית הרמה ומתיחת הרקמות הרכות של עור הפנים. החוטים מוכנסים באמצעות מחט עדינה מתחת לשכבת הדרמיס של העור, אוחזים ברקמת העור, מותחים ומקבעים אותה מחדש וכך נוצרת האצה של חומצה היאלורונית וקולגן טבעיים. בטיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים החומר נספג בגוף בקלות וללא סיבוכים אפשריים.

הפולידיוקסון הוא חומר סטרילי ומתמוסס ממנו עשויים החוטים והוא נמצא בשימוש בתחום האסתטיקה משנות ה-80. החוטים מתמוססים כעבור 180-240 יום ואפקט המתיחה מחזיק עד שלוש שנים, תלוי בגיל המטופל והאזור המטופל. מספר החוטים הדרושים משתנה מאזור לאזור, כאשר בדרך כלל משתמשים ב 3-2 חוטים לאזור אחד. חוטי פרולין מתאימים להפחתת קמטים באזור הגבות והעיניים, הרמת גבות, הרמת עצמות לחיים, מתיחת צוואר ויצירת קו לסת משורטט, חד וברור.

למי מתאים טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים?

מתיחת פנים בעזרת חוטים הינה פתרון אסתטי ויעיל לכל מי שלא רוצה לעבור ניתוח מתיחת פנים אשר מלווה בסיבוכים וסיכונים רבים. ניתן להבין מדוע נשים רבות נמנעות מלבצע את הניתוח, שכן הוא מתבצע בחדר ניתוח תחת הרדמה כללית ומחייב אשפוז, ההכנה אליו ארוכה וההחלמה לא קלה.

טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים נותן מענה לכל אותן הנשים שרוצות לשמור על עור בריא, צעיר ומתוח. הטיפול מכוון לנשים בגילאים 30-50 אשר חוות הזדקנות בתווי הפנים אך צניחת העור עדיין לא משמעותית וניתן לטפל בה בקלות.

הטיפול מפחית את הסימנים המוקדמים להזדקנות עור הפנים, מותח את הצוואר, מרים את אזור הגבות, מעצב את קו הלסת התחתונה, מעניק לחות לעור ועוד. מזו חוטים הפך לטיפול פופולארי שכן הוא קצר, קליל ומאפשר שיפור ניכר במראה העור ורעננותו ללא ניתוח עם התאוששות קלה וכמעט לא מורגשת.

טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים מאושר ע"י משרד הבריאות.

בקליניקה לאסתטיקה וקוסמטיקה רפואית של ד"ר אניטה מנסו, מתיחת פנים בעזרת חוטים מבוצעת ע"י מומחים בתחום הכירורגיה האסתטית. אנו נלווה אותך החל משלב הייעוץ, האבחון, הטיפול עצמו וכמובן נדאג לאבחן את מצב העור בתהליך ההחלמה. כמו כן, נתאים עבורך את הטיפול היעיל ביותר בשבילך לפי גילך וצרכי העור שלך. סוגי החוטים השונים וכן מגוון השיטות לביצוע ההליך, מאפשרים גמישות מקסימלית בבחירת החומרים הרלוונטיים עבור כל אשה בנפרד.

יש לזכור כי החשש מסיבוכים בעקבות ניתוח קיימים תמיד, אך בעזרת ידע, מקצועיות ואחריות אישית ניתן להימנע מהם, עד כמה שניתן ובעת הצורך להתמודד עם הסיבוכים כראוי. המדובר בכלי נוסף בארון הטכניקות של הכירורגיה האסטתית המיועד לסייע לפונים להרגיש טוב יותר עם עצמם.

 

צפו בד"ר אניטה מנסו מסבירה על הטיפול

דוגמאות מספר הלקוחות שלנו

FB-Posts1